Tato stránka používá tzv. cookies, malé soubory uložené ve Vašem počítači, které umožňují plnou funkcionalitu poskytování obsahu. Tím, že tyto stránky dále používáte, dáváte svůj souhlas s použitím cookies v souladu s Podmínkami užití.

Rozumím

Ivana Knapcová

Obchodník s realitami ve společnosti Reality GAIA, spol. s r.o. (+420) 608 675 897Jmenuji se Ivana Knapcová, realitní činnosti se věnuji již několik let. Moji lokalitou je Hodonín, Hustopeče a Brno-venkov. Jsem velmi společenská, komunikativní, milá a ráda Vám v oblasti realit poradím. O Vaši nemovitost se kvalitně a bezpečně postarám. Těším se na spolupráci s Vámi!

Reference

23. 10. 2023
 
Dobrý den,
Chtěl bych touhle cestou poděkovat za profesionální přístup, ochotu a vstřícnost Vaší realitní makléřky, paní Ivany Knapcové.
Paní Knapcová mi zprostředkovala koupi bytu na Polní 5 v Hodoníně. Vždy mi vše hezky vysvětlila, kdykoliv jsem zavolal, tak mi zodpověděla, co jsem potřeboval.
Velmi rád paní Knapcovou doporučím svým přátelům, známým jako velmi profesionálního a spolehlivého člověka.

S přátelským pozdravem
Klečka Radek
 
 
26. 3. 2023
 
Paní byla milá..informace vyčerpávající.. na otázky zcela vše bylo zodpovězeno.. domluva s ní byla perfektní.. dochvilná.. prostě vše SUPER.. Paní můžeme jen DOPORUČIT.. za nás VELKÁ JEDNIČKA.
 
Lunga Pavel
 
 
29. 12. 2021
 
Dobrý den,

rádi bychom tímto poděkovali paní Ivaně Knapcové za její profesionální služby.
Pomohla nám prodat byt v Hodoníně na ulici Cihlářská čtvrť. Spolupráce s paní Knapcovou byla velmi příjemná, vždy nám ve všem vyšla vstříc.
Mile nás překvapilo, jak vše hladce proběhlo. Byli jsme s Vaší realitní kanceláří a zejmnéna s paní Knapcovou spokojeni.
Zcela jistě Vás doporučíme našim přátelům a známým pokud budou Vaše služby potřebovat.
Přejeme hezký zbytek roku a mnoho úspěchů v roce dalším.

Standa Svoboda, Veronika Suchánková a Nelinka Svobodová
 
 
15. 7. 2021
 
Dobrý den,
moc si vážíme toho, že nám osud přinesl do života právě Vás i Haluzovi. Můj názor na realitní makléře do nedávné doby nebyl příliš optimistický a už vůbec ne pozitivní. Vy jste svým přístupem však tento názor změnila. Trpělivým a obětavým přístupem jste nás provedla celým tímto velmi náročným obchodem.  Vy jste nám dnes děkovala, ale když můžu něco říci, tak my děkujeme Vám, že jste po celou dobu zůstala pozitivní, optimistická a hlavně profesionální. Získala jste si moji (naši) důvěru, kterou jste po celou dobu neztratila a myslím, že ji již neztratíte. Budeme velice rádi, když vás kroky zavedou zpět do Charvatské, že se stavíte třeba na kávu či dobrý čaj.
Závěrem pro nadřízené:
Rád bych vyzdvihl kvality paní Knapcové, věřím, že víte, že takto kvalitní pracovník Vám dělá velmi pozitivní jméno. Proto i já se přidávám do řady spokojených klientů vaší realitní kanceláře a úctou děkuji. Prosím važte si takového kolegy.  

S pozdravem Vít Halva

  
25. 11. 2020
 
Dobrý den,
děkujeme paní Knapcové za  zprostředkování nákupu domu, byla velmi ochotná a profesionální, vše proběhlo bez komplikací. S díky a pozdravem

Magdaléna Chytrá

 
21. 11. 2020
 
S realitkou GAIA jsme byli velice spokojeni. Makléřka paní Knapcová nám vše srozumitelně vysvětlila a zařídila za nás, což nás mile překvapilo. V této nelehké době jsme potřebovali rychle prodat dům a to se podařilo právě jí. Děkujeme
 
Lukáš Kirchner
 
 
17. 12. 2019
 
V souvislosti s prodejem mého bytu bych touto cestou ráda poděkovala Vaší makléřce p. Knapcové za vysoce profesionální přístup v dané věci.  Od prvotního kontaktu až po úspěšný prodej byla velice vstřícná, vše nám dopodrobna vysvětlila. Lze říci, že svým odborným jednáním dělá vaši realitní společnosti dobré jméno.
 
S přátelským pozdravem Maraczeková
 
 
 
15. 12. 2019
 
Dobrý den,
 
ráda bych tímto poděkovala Vaší společnosti a především paní Ivaně Knapcové za zprostředkování prodeje sklepa v Boleradicích.
Měla jsem velké obavy ohledně prodejnosti této nemovitosti, která není příliš lukrativní a musím říct, že mě velmi překvapilo, jak rychle byla prodaná a dokonce za původní cenu, kterou jsme nemuseli snižovat.
Ivanu Knapcovou jsem oslovila, protože ji znám od dětství. A o to víc mě překvapila její profesionalita, vstřícnost vyhovět mým požadavkům a ochrana mých zájmů.
Vaši realitní kancelář ráda doporučím a v případě potřeby se na vás opět ráda obrátím.
 
Přeji příjemné prožití vánočních svátků a hodně úspěchu v novém roce.
 
S pozravem
Kristýna Vlasáková
 
 
 
27. 11. 2019
 
Vážená paní Knapcová,

Tímto, bych Vám chtěl poděkovat za skvěle odvedenou práci při koupi bytu v Hodoníně. Po celou dobu procesu jsem byl velice spokojen s Vaším profesionálním přístupem. Jsem nesmírně rád za veškeré poskytnuté informace i nad rámec smlouvy. Veškeré Vámi poskytnuté služby proběhly naprosto bez problému a bez zbytečného prodlení.
Ještě jednou Vám moc děkuji a přeji spoustu dalších spokojených klientů.

S přátelským pozdravem
Tomáš Novák
 
 
13. 9. 2018
 
Vážený pane Zapletale,
vážená paní Kolaciová,
 
v minulém měsíci jsem s manželem využili vašich služeb, za které vám děkujeme. Jsme rádi, že jsme vybrali vaši firmu, kterou opravdu vzorně reprezentovala paní Knapcová. Kromě toho, že byla vysoce profesionální a asertivní, byla přesná, podávala relevantní informace a dala nám pocit, že ví, co potřebujeme. 
 
Děkujeme tedy ještě jednou hlavně paní Knapcové.
 
S pozdravem
Jan Čech
Sylvie Čechová
Ivana Knapcová

Zeptejte se

Všechny zprávy čtu a zareaguji na ně do 2 pracovních dnů

Nabízené nemovitosti

Dubňany, Jihomoravský kraj | 24H107RD
novinka
5 500 000 Kč (včetně provize)
Klobouky u Brna, Jihomoravský kraj | 24H116BO
novinka
14 000 Kč/měsíc (+ energie, + služby RK)
Rohatec, Jihomoravský kraj | 24H103RD
novinka
4 990 000 Kč (včetně provize)
Břeclav, Jihomoravský kraj | 24H002CH
sleva
1 800 000 Kč (včetně provize)
Hodonín, Jihomoravský kraj | 24H024BO
sleva
3 500 000 Kč (včetně provize)
Břeclav, Jihomoravský kraj | 24H002PZ
sleva
1 800 000 Kč (včetně provize)
Lužice, Jihomoravský kraj | 23H201DB
sleva
1 750 000 Kč (včetně provize)
Dolní Věstonice, Jihomoravský kraj | 23H149SK
sleva
4 500 000 Kč (včetně provize)
Bořetice, Jihomoravský kraj | 22H043SK
sleva
1 300 000 Kč (včetně provize)
Hodonín, Jihomoravský kraj | 24H082BO
aktivní
5 300 000 Kč (včetně provize)
Hodonín, Jihomoravský kraj | 24H079PO
aktivní
2 300 Kč/měsíc (+ energie, + služby RK)
Hodonín, Jihomoravský kraj | 24H043BO
aktivní
3 200 000 Kč (včetně provize)
Krumvíř, Jihomoravský kraj | 23H208SK
aktivní
1 600 000 Kč (včetně provize)
Hodonín, Jihomoravský kraj | 23H195BO
aktivní
3 990 000 Kč (včetně provize)

Prodané nemovitosti Zobrazit vše

Pronájem pozemku
(zahrada)
Prodej bytu
(2+1)
Prodej pozemku
(zahrada)
Prodej domu
(rodinné)
Prodej pozemku
(zahrada)
Prodej domu
(rodinné)