Tato stránka používá tzv. cookies, malé soubory uložené ve Vašem počítači, které umožňují plnou funkcionalitu poskytování obsahu. Tím, že tyto stránky dále používáte, dáváte svůj souhlas s použitím cookies v souladu s Podmínkami užití.

Rozumím

Služby

Naše služby jsou poskytovány v souladu se zákonem č. 39/2020 Sb., zákono realitním zprostředkování a o změně souvisejících zákonů (zákon o realitním zprostředkování) na základě písemné smlouvy o zprostředkování prodeje/pronájmu, která upravuje práva a povinnosti smluvních stran.

Díky vlastnímu týmu zkušených makléřů, právních, finančních a daňových specialistů a znalců poskytujeme naše služby za nejnižší možnou provizi. Nabídkou našich služeb tzv. od A do Z chceme prodávajícího ušetřit časově náročných a složitých jednání, běhání po úřadech a současně předejít chybnému nastavení prodejní ceny nemovitosti prodávajícím.

nejžádanější
komplexní služba

Prodej nemovitosti

 • Zajistíme podklady pro prodej nemovitosti, profesionální nábor nemovitosti, fotodokumentaci nemovitosti.
 • Doporučíme reálnou prodejní cenu nemovitosti.
 • Zainzerujeme nemovitost na nejnavštěvovanějších realitních serverech, bannerech, cedulích, ve výlohách na vlastních pobočkách, ve vývěsních skříních na frekventovaných místech, informujeme potenciální zájemce prostřednictvím direct mailů, apod.
 • Oslovíme klienty z denně aktualizované databáze poptávek naší RK.
 • Organizujeme a provádíme prohlídky.
 • Zprostředkujeme vyhotovení průkazu energetické náročnosti budovy za výhodnou cenu.
 • Poskytneme kompletní právní servis - dohoda o rezervaci, kupní smlouva, případně smlouva o budoucí kupní smlouvě, apod. V součinnosti s majitelem nemovitosti zároveň spolupracujeme na odstranění případných právních vad, tj. výmaz věcných břemen, zástavních práv, aj.
 • Garantujeme bezpečné nakládání s kupní cenou - na základě písemné žádosti zájemce jsme oprávněni v souladu se zákonem o realitním prostředkování poskytnou v rámci provize úschovu peněžních prostředků, přičemž pro každý obchodní případ je zřízen samostatný úschovní účet.
 • Zajistíme podání návrhu na vklad vlastnického práva do katastru nemovitostí.
 • Sledujeme stav vkladového řízení a o jeho provedení informujeme smluvní strany.
 • Zajistíme předání nemovitosti na základě předávacího protokolu, poradíme s převodem energií a daňovými povinnostmi spojenými s prodejem nemovitosti.
Více informací
 

Realitní poradce

Potřebujete poradit? Jste v tíživé situaci a nevíte si rady? Nebo jen chcete vědět jak správně nastavit cenu při prodeji nemovitostí?

Využijte 30 let zkušeností majitele společnosti nabyté z realizace více jak 9000 prodejů, se kterými si ostatní neporadili. Nabízíme Vám zdarma konzultaci. www.realitnirada.cz

 

Právní servis

Poskytujeme kompletní právní servis spojený s převodem vlastnického práva (kupní smlouvy, smlouvy o převodu vlastnictví jednotky, darovací smlouvy, zástavní smlouvy, atd.) ale i s pronájmem nemovitostí. V součinnosti s majitelem nemovitosti zároveň spolupracujeme na odstranění případných omezení vlastnického práva (výmaz věcných břemen, zástavních práv, aj).

 

Hypoteční poradce

Dlouhodobě spolupracujeme s českou rodinnou společností, která se zaměřuje na poskytování kvalitních služeb v oblasti financování bydlení prostřednictvím hypotečních expertů již od roku 2006. Ve spolupráci s nimi jsme vám tak schopni zajistit financování u všech bank a stavebních spořitelen, provést srovnání celého trhu a hledat nejvhodnější řešení. Propojením jednotlivých metodik bank a cenotvorby najdeme pro vás s hypotečními poradci nejlevnější způsob financování.

Hypoteční experti stojí za vámi během celého procesu získání peněz na nové bydlení, ale také v okamžiku, kdy už bydlíte.

Hypoteční kalkulačka
 

Stanovení obvyklé ceny nemovitosti

Určíme rozpětí obvyklé ceny nemovitosti pro dědické řízení, pro vypořádání podílového spoluvlastnictví, pro vypořádání společného jmění manželů, apod. Cena za vyhotovení vyjádření k obvyklé ceně nemovitých věcí se odvíjí od typu nemovitosti, o ceně rozhoduje sám realitní makléř. Většinou se pohybuje v cenovém rozpětí 2-3 tis. Kč + DPH.

 

Průkaz energetické náročnosti

Díky dlouholeté spolupráci se specialisty na danou oblast zprostředkujeme vyhotovení průkazu energetické náročnosti budovy za výhodnou cenu (není součástí naší odměny).Průkaz energetické náročnosti budovy je povinen v souladu se zákonem č. 406/2000 Sb., o hospodaření energií předložit majitel budovy, tj. prodávající, kupujícímu nejpozději ke dni uzavření zprostředkovávané (kupní, nájemní, apod.) smlouvy.

 

 

Profesionální prezentace

Na přání klienta (za příplatek) zajistíme profesionální fotografie či videoprohlídku nemovitosti. Takto prezentovaná nemovitost může vést ke zvýšenému zájmu o nemovitost.Kontaktní formulář